Засіб миючий універсальний «ПРОГРЕС»

ТМ"Аквасан" пропонує  універсальний миючий засіб "Прогрес" , всього 7мл на 1л води і Ви маєте готовий робочий розчин ціна якого складатиме 0,19 коп. Детальніше про продукт можна взнати у нас на сайті у рубриці "Миючі засоби для підприємств".

Коротко про продукт:

Засіб призначений для видалення комплексних забруднень з будь-яких водостійких поверхонь різного технологічного обладнання та інвентарю (в тому числі використовується в харчовій промисловості), автомобільного і залізничного транспорту ручним або автоматизованим способом із застосуванням спеціального обладнання.

Розчин засобу "Прогрес" рекомендується використовувати для проведення миття технологічних ділянок, окремих одиниць обладнання та  приєднаних комунікацій. Це досягається ручним і механічним способом шляхом розбризкування робочого розчину, циркуляції, прокачування, заповнення ним ємностей, трубопроводів, а також занурення в робочий розчин окремих частин обладнання і арматури. Застосування засобу в конкретній галузі промисловості здійснюється за технологічними інструкціями, що діють на підприємствах.

No Comments Yet.