“Віксан-Мол”

 Пропонуємо засіб для миття обладнання у харчовій промисловості  ТМ "Аквасан" - "Віксан-Мол" за найкращою ціною.

Якщо Вас цікавить якісний продукт за бюджетні кошти, то цей варіант саме для Вас. Розчин у співвідношенні (5г на 1л води) вартуватиме всього 0,11коп. Детальніше можете взнати на нашому сайті у рубриці "Миючі засоби для підприємств".


 

Засіб мийний технічний "Віксан-Мол", призначений для ручної, автоматичної, циркуляційної мийки обладнання з нержавіючої сталі, алюмінію і його сплавів, емальованих матеріалів, скла, а також полімерної тари, що використовуються у виробництві молока і молочних продуктів.

Може застосовуватися для мийки трубопроводів, блоків розливу, тари, пляшкомийних машин на підприємствах харчової промисловості (пивобезалкогольної, лікеро-горілчаної, виноробної, кондитерської, м'ясо-, молоко- і рибо- переробної, масложирової, овочеконсервної і ін.), на підприємствах громадського харчування, торгівлі , ринків і т.д .; для забезпечення високого рівня санітарного стану доїльних установок, молокопроводів, охолоджувачів, холодильників, молочного посуду і ємкостей для транспортування молока.


 

 Випробуваний на обладнанні  "Де Лаваль", "Вестфалія", "Імпульс" та ін.


 

Біорозкладання засобу досягає 98%, що дозволяє знизити вміст органічних і неорганічних домішок в системі каналізацій підприємства, спрощує обробку стічних вод.

 

Comments are closed.