Відгуки

Вибір цікавий, економні хороші продукти без переплати за дорогу рекламу популярної хімії або косметики. Головне можна купити невелику упаковку і спробувати щось нове, порівняти що краще та вибрати для себе найбільш якісний та недорогий варіант. Зручно ж, в будь-який момент купив і користуєшся, а якість чудова, крем такий натуральний, що можна навіть на бутерброди намазувати. Дуже задоволений можливістю купити не те що нав'язує реклама, а те, що мені підходить.

Вже давно купую косметику і побутову хімію в цьому магазині собі та раджу всім друзям. Якість і ціни радують, навіть поскаржитися нема на що!

Багато чула про білоруську побутову хімію, і нарешті, знайшла надійного постачальника в інтернеті. Тепер замовляю тільки тут. Інтернет магазин Вітус порадував мене низькими цінами та швидкою доставкою. А парфумами заповнила всю полицю, тепер у мене є вибір на кожен день.

Раніше з недовірою ставилася до білоруських брендів, але подруга розхвалила і я вирішила спробувати сама. Тепер разом з мамою і свекрухою користуємося тільки Аквасаном. Обслуговування в магазині чудове, вибір великий, ціни демократичні. Спасибі Вітус за роботу!