Про нас

Будинок, офіс, готель або кафе ... кожне приміщення особистого або громадського користування потребує постійного догляду і прибирання для підтримки затишку і санітарних норм. Вітчизняний ринок побутової хімії кожен день наповнюється новими брендами та інноваційними миючими засобами.

Тому серед десятків малознайомих найменувань ми обираємо марку, ім'я якої постійно з'являється в рекламі на телебаченні та ЗМІ. Хочемо зазначити, що подібний вибір - це найчастіше переплата за саму назву, а не за якість та надійність.

Цікаві факти про нас:

  •  Засновані у 05.05.1994 році.
  • Ми на ринку вже більше 20 років.
  • Наш товар реалізуємо по всій території України.
  • Ми завжди розвиваємось, розширюємо свій портфель новими та якісними торговими марками і слідкуємо за необхідністю на ринку даного товару.

Тому, ми, ПП Вітус, пропонуємо вам, шановні друзі, реальну допомогу і рішення багатьох рутинних проблем, таких як прання, чистка поверхонь і прибирання за розумну ціну.

Вітус - офіційний імпортер безпечної побутової хімії зарубіжного і вітчизняного виробництва. Ми займаємося реалізацією торгівельних марок:

При виборі миючого засобу або прального порошку важливе не тільки питання чистоти та дезінфекції, а й безпека хімічних речовин для організму.

Дуже часто домогосподарки страждають від алергії на той чи інший компонент миючого засобу, тому перед початком співпраці з виробником побутової хімії, ми ретельно перевіряємо склад продуктів і наявність документів, що підтверджують високу якість і безпеку всіх компонентів що входять до складу порошку або миючої рідини.